رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: آقایان به جای «مقابله به مثل» در مقابل قانون اخیر آمریکا علیه ایران، توجیه‌گر شده‌اند و می‌گویند طرف نامه نوشته و قرار شده با هم کاری نداشته باشیم.

خبرگزاری فارس: آقایان به جای «مقابله به مثل» با آمریکا توجیه گر قانون ضدایرانی شده‌اند

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در همایش علمی «بررسی خسارت‌ها و پیامدهای فتنه 88»، گفت: جبران برخی خسارت‌های فتنه 88 سالها طول می‌کشد، مانند ضربه‌ای که به فرهنگ عمومی درباره انتخابات وارد شد، در فرهنگ عمومی ما انتخابات برای خدمتگذاری بود، اما این فرهنگ را تغییر دادند و گفتند انتخابات برای کسب قدرت است و باید بجای دولت خدمتگذار، دولت قدرتمدار سرکار بیاید حتی با خونریزی و جنگ.

وی خدشه به امانت داری نظام، خدشه به اعتبار بین المللی نظام، متزلزل کردن جبهه مقاومت، حرمت شکنی از مقدسات، تغییر روند پیروزی‌های انقلاب در مقابل استکبار به قرار گرفتن در چالش مقابل آن و امید دادن به دشمن را از خسارات جبران ناپذیر دیگر فتنه 88 عنوان کرد.

نقدی ادامه داد: آقایان بجای مقابله به مثل در مقابل قانون اخیر آمریکا علیه ایران، توجیه‌گر شده‌اند و می‌گویند طرف نامه نوشته و قرار شده با هم کاری نداشته باشیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: عده‌ای که بخاطر انقلاب به جایی رسیده‌اند، امروز می‌گویند انقلاب برای ما است و ما باید در رأس باشیم، مردم حق انتخاب دارند به شرطی که ما را انتخاب کنند، کسانی که با غارت بیت المال به جایی رسیده‌اند، تمام تلاش خود را می‌کنند که قدرت را از دست ندهند و به خاطر اینکه پایگاه مردمی ندارند، به قدرت خارجی تکیه می‌کنند و می‌گویند ما باید رابطه مان را با آمریکا بهتر کنیم، در فتنه 88 این دو طیف همدیگر را پیدا کردند، امروز هم همین خطر وجود دارد.

سردار نقدی با بیان اینکه برخی متقلبانه از ارزش های انقلاب و امام(ره) می‌گویند اما کمترین اعتقادی به آن ندارند، خطاب به این افراد گفت: اگر امام(ره) را قبول ندارید به صراحت بگویید که اصول او را قبول ندارید، نه اینکه به دروغ بگویید یاور امام هستید.

وی با طرح این سوال که چگونه است سردمدار سازشگری با آمریکا دم از راه امام(ره) میزند، افزود: خطر اصلی، خطر اشرافیت گرایی، چپاول بیت المال توسط عده ای است که می خواهند همیشه در قدرت باشند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به فتنه 88 گفت: اگر با سلامت از انتخابات آن سال عبور می‌کردیم، مشارکت 85 درصدی مردم برای همیشه جهان استکبار مدعی دموکراسی را خفه می کرد.

نقدی ادامه داد: در انتخابات 88 سرمایه عظیمی برای نظام کسب شد و بزرگترین خیانت فتنه گران، آتش زدن این سرمایه عظیم بود.
ادامه دارد....